W ubiegłą sobotę (tj. 20 lipca 2019 r.) w parku WOK, zaroiło się od kolorowych baniek mydlanych. Imprezę zorganizowano by wspomóc leczenie i rehabilitację chorego Eryka. Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia: Relacja w Kurierze Gmin.
Komentarze