W ostatnią niedzielę mieszkańcy naszego miasta mieli niesamowita okazję na wysłuchanie koncertu kolęd i piosenek świątecznych zespołu Sound’n’Grace
Chór powstał w 2005 roku z inicjatywy Anny Żaczek i Kamila Mokrzyckiego, który studiował wówczas na akademii muzycznej. W następnych latach skład Sound’n’Grace powiększał się o kolejnych wokalistów.
W czerwcu 2015 roku premierę miał debiutancki album studyjny grupy, zatytułowany Atom. Płyta promowana była przez single: „Dach”, „Możesz wszystko”, „Nadzieja”i „Na pewno”.
Zapraszamy do wysłuchania ich ostatniego hitu świątecznego :)
A relacja filmowa z koncertu już jutro wieczorem