Reklama

Kradł prąd - Brzeg Dolny

11/05/2018 15:40
Kradł prąd Policjanci z Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym zatrzymali mężczyznę, który kradł prąd. Funkcjonariusze, otrzymali informację, że w jednej z piwnic ktoś kradnie prąd z "lewej instalacji". Namierzyli sprawcę, którym okazał się 26-latek. Kradł włamując się do skrzynki energetycznej i podłączał nielegalną instalację. Kiedy policjanci weszli do jego domu, ten uciekając schował się  im ... pod prysznicem. Mężczyzna był poszukiwany za niestawienie się do odbycia kary w areszcie. Trwają ustalenie wysokości poniesionych przez dostawcę szkód. Sprawcy grozi kara do

Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości