Reklama

Kto posprząta ten bałagan? - Interwencja Kurier Gmin

23/05/2018 16:39

Kto posprząta ten bałagan?

W trzech miejscowościach w gminie Wińsko trwa budowa wodociągów. Dla mieszkańców roboty stały się problemem. - Na naszych polach pojawił się gruz, kto to posprząta? - Komentuje jeden z mieszkańców Baszyna. W Orzeszkowie, Baszynie i Smogorzowie Wielkim gmina zleciła wykonanie prac wodociągowych. W Baszynie mieszkańcy twierdzą, że jedna z firma wykonująca zadanie wyrzuciła na ich pola gruz.  - Na mojej działce ornej zrobiono wysypisko śmieci, gruzu, kamieni i cegieł - mówi jedna z mieszkanek. Inspektor nadzorujący inwestycję jednak tłumaczy, że wszystkie niedociągnięcia wynikające w trakcie robót usuwane są na bieżąco.

Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości