W Urzędzie Miejskim w Wołowie burmistrz Dariusz Chmura spotkał się z nadleśniczym Pawłem Gołębiem. Lasy Państwowe w związku z nowym projektem, który ma na celu zagospodarowanie części lasu w taki sposób, aby był przyjazny mieszkańcom oraz turystom.
Podczas spotkania w gabinecie burmistrza pojawiła się młodzież z LO w Wołowie, która w ramach „Dnia Tabliczki Mnożenia”, przygotowała uczestnikom spotkania quizy matematyczne. Była to też idealna okazja do przedstawienia uczniom koncepcji projektu oraz pierwszych konsultacji. Młodzież bardzo pozytywnie odniosła się do nowych planów oraz przedstawiła swoje wstępne pomysły. W najbliższym czasie zostaną ogłoszone również konsultacje społeczne, w których wszyscy mieszkańcy Gminy Wołów będą mogli zgłaszać swoje propozycje dot. pomysłów oraz realizacji nowego projektu realizowanego we współpracy z Gminą oraz Nadleśnictwem Wołów.
źródło: UM Wołów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze