Reklama

Marihuana dla chorego! 21 latek zatrzymany!

13/02/2018 17:49
Marihuana dla chorego? Wołowscy policjanci zatrzymali awanturującego się pijanego mieszkańca. Okazało się, że 21 – letni mieszkaniec powiatu trzebnickiego, miał przy sobie porcję suszu roślinnego. Tego samego dnia w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu, podczas odwiedzin jednego z pacjentów, rodzina chciała przekazać mu paczkę z zawartością substancji odurzających. Były to psychotropy 2C-B oraz marihuana. Susz znaleziono także przy odwiedzających. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani i odpowiedzą przed Sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości