Reklama

Międzysołecka rywalizacja na parkiecie – Turniej Koszykówki 3x3 w Lipnicy

29/08/2025 10:18

W miniony weekend Lipnica stała się sportowym centrum regionu. Odbył się tam Międzysołecki Turniej Koszykówki 3x3, który zgromadził drużyny z okolicznych miejscowości. Emocje, sportowa rywalizacja i doskonała atmosfera sprawiły, że wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników i kibiców.

Wyniki w poszczególnych kategoriach

W pierwszej kategorii wiekowej najlepsza okazała się drużyna z Warzęgowa, która sięgnęła po zwycięstwo. Na drugim stopniu podium stanęła Lipnica, a trzecie miejsce przypadło zespołowi z Uskorza Wielkiego. 

W rywalizacji młodzieży starszej triumfowali gospodarze – Lipnica. Drugie miejsce zajęła Krzydlina Mała, natomiast na trzecim uplasowały się ekipy z Warzęgowa i Uskorza Wielkiego.

Indywidualne wyróżnienia

Nie zabrakło także nagród indywidualnych. Tytuły najlepszych zawodników turnieju powędrowały do Bartosza Bukiewicza oraz Michała Olecha, którzy pokazali wyjątkową formę i umiejętności. W konkursie rzutów zwyciężyła Maja Poprawska, udowadniając, że celność i opanowanie to klucz do sukcesu. 

Reklama

Sport i integracja

Organizatorzy podkreślają, że oprócz wyników najważniejsza była dobra zabawa i sportowa atmosfera, która towarzyszyła całemu wydarzeniu. – Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i już teraz zapraszamy na kolejne turnieje!

Turniej w Lipnicy po raz kolejny udowodnił, że sport doskonale łączy pokolenia i integruje lokalną społeczność.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/08/2025 10:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości