Reklama

Mieli przy sobie Amfetaminę! - Brzeg Dolny

31/05/2018 17:42
Mieli przy sobie narkotyki Policja zatrzymała czterech mieszkańców podejrzanych o posiadanie narkotyków. Dwóch z nich już usłyszało zarzuty. Funkcjonariusze z Komendy w Brzegu Dolnym zainteresowali się czterema mężczyznami, bo ci widząc radiowóz dziwnie zaczęli się zachowywać. Szybko okazało się, że panowie mają przy sobie marihuanę.  Wszystkich zatrzymano, a jednemu z nich postawiono zarzuty. Z kolei policjanci z KPP w Wołowie na terenie miasta wylegitymowali 27-latka. U tego z kolei znaleźli amfetaminę. Mężczyznę zatrzymano i jemu również postawiono zarzuty. Sprawą zajmie się teraz sąd. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Pełna gazeta w telefonie i na komputerze:

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl/news/kurier-gmin

   
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości