Reklama

Mieszkańcy domagają się studni

04/07/2019 12:49
W Wołowie zasypano studnie przy ul. Ks. Bosaka. Mieszkańcy chcą aby jednak ją odtworzono i żeby dalej funkcjonowała. Zobacz co sami mówią na ten temat: [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/07/video-1562006868-1.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/07/video-1562006888.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/07/video-1562006916.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/07/video-1562006950-1.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/07/video-1562007028-1.mp4"][/video]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości