Reklama

Mieszkanka powiatu wołowskiego straciła 40 tys. zł na kryptowalutach

18/11/2022 18:44

Do Komendy Powiatowej Policji w Wołowie zgłosiła się mieszkanka powiatu wołowskiego, która padła ofiarą oszustwa. Kobieta zaufała osobie nakłaniającej ją do inwestycji w kryptowaluty i przelała jej na konto blisko 40 tysięcy złotych. Jak można się domyślić, rzekoma inwestycja była w rzeczywistości oszustwem.

Pomimo prowadzonych przez Policję akcji informacyjnych, dotyczących metod działania oszustów, wielu z mieszkańców powiatu wołowskiego w dalszym ciągu nie wykazuje się należytą rozwagą podczas inwestowania swoich pieniędzy.

Podejrzeń co do intencji osoby nakłaniającej do zainwestowania pieniędzy nie nabrała mieszkanka powiatu wołowskiego, która w wyniku oszustwa straciła blisko 40 tysięcy złotych.

Z kobietą telefonicznie skontaktował się mężczyzna, który zaoferował jej możliwość zarobku na giełdzie kryptowalut. Nierozważna inwestorka wpłaciła na konto wskazane przez oszusta pieniądze. Od tego momentu kontakt z oszustem się urwał, kobieta nie odzyskała pieniędzy.

Reklama

Wołowscy policjanci apelują o ostrożność! Jeśli padłeś ofiarą oszustwa- skontaktuj się z Policją.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości