Mistrzowie tenisa stołowego W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie odbyły się X Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP w Tenisie Stołowym. Rozgrywki rozpoczęły się od godz. 10.30. Sędzią głównym zawodów był Ryszard Banaszkiewicz. Ochotniczy Hufiec Pracy w Wołowie co roku organizuje Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP w tenisie stołowym. Głównym celem Mistrzostw jest integrowanie młodzieży, ale także pokazanie, że czas można spędzić w aktywny sposób, łącząc to ze zdrową rywalizacją.
Komentarze