Reklama

Mistrzowie tenisa stołowego

24/03/2018 21:16
Mistrzowie tenisa stołowego W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołowie odbyły się X Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP w Tenisie Stołowym. Rozgrywki rozpoczęły się od godz. 10.30. Sędzią głównym zawodów był Ryszard Banaszkiewicz. Ochotniczy Hufiec Pracy w Wołowie co roku organizuje Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP w tenisie stołowym. Głównym celem Mistrzostw jest integrowanie młodzieży, ale także pokazanie, że czas można spędzić w aktywny sposób, łącząc to ze zdrową rywalizacją.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości