Już pierwszego czerwca odbędzie się spektakl "Stasio Enter, czyli afera z komputera" w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury.
Przedstawienie teatralne "Stasio Enter, czyli afera z komputera" zagrane zostanie przez grupę Słoneczny Teatr Zabawy. Spektakl reżyseruje Magdalena Paczkowska, która już od lat prowadzi młode grupy teatralne. Wydarzenie odbędzie się w Dzień Dziecka 1.06 w DOKu o godzinie 11:00. Wstęp na spektakl jest darmowy.
"Stasio Enter, czyli afera z komputera" to niedługa historia z zaskakującym zakończeniem, która przestrzega młodych przed zbyt długim czasem korzystania z komputera. To bardzo dobra lekcja, zwłaszcza przed zbliżającymi się wakacjami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze