Młodzieżowa Rada Powiatu Wołowskiego zaprasza na turniej siatkówki.
- Chcemy zaprosić Was na nasz kolejny event - Powiatowy Turniej Siatkówki - piszą młodzi radni. - Kilka tygodni temu wirtualni sportowcy mogli zmierzyć się w zawodach w LoLa, teraz czas na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Wystarczy tylko zebrać swój skład i wysłać zgłoszenie.
Turniej odbędzie się 21 sierpnia na orliku przy LO im. Mikołaja Kopernika w Wołowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze