Reklama

Młodziki na turnieju w Austrii

26/05/2018 16:56
Młodziki na turnieju w Austrii Drużyna Sebastiana Śniechowskiego i Szymona Czyżowicza zakończyła swój pierwszy zagraniczny turniej! Nasi zawodnicy udali się do Austrii głównie rocznikiem 2006 wspierani przez 4 kolegów z rocznika 2005 i 2 z 2007. SKŁAD: Oskar Bednarz Hubert Łukaszewski Igor Partyka Miłosz Kowaluk Antoni Kopeć Jakub Łoziński Filip Nowak Maciej Dziubiński Stanisław Sieklicki Michał Warpas Kacper Rodak Filip Poprawski Mikołaj Szalewicz Maciej Wiąckiewicz Chłopcu rywalizowali w kategorii U-13 rozgrywając łącznie 8 pojedynków.

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości