Reklama

Mniejsza pula łóżek covidowych w wołowskim szpitalu. Wraca interna

12/01/2021 10:13

W najbliższy poniedziałek wznawia działalność Oddział Chorób Wewnętrznych w wołowskim szpitalu.

- Dzięki ścisłej i konstruktywnej współpracy ze służbami wojewody dolnośląskiego, Powiatowe Centrum Medyczne uzyskało decyzję o zmniejszeniu puli łóżek covidowych w takim zakresie, że umożliwia ona choć powolny powrót do tak długo wyczekiwanej „normalności” - poinformowała placówka. - Tym samym, po dogłębnej analizie bieżących potrzeb zdrowotnych mieszkańców powiatu wołowskiego, zarząd PCM podjął decyzję o odwieszeniu w pierwszej kolejności Oddziału Chorób Wewnętrznych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości