Reklama

Mojęcice świętowały Dzień Babci i Dziadka

28/01/2024 09:26

W sobotę, 20 stycznia w Mojęcicach odbyło się wyjątkowe wydarzenie na cześć wszystkich babć i dziadków.

Święto seniorów połączone zostało ze wspólnym kolędowaniem wraz z zespołem ludowym "Mojęcice". Dzień Babci i Dziadka zorganizowano w świetlicy wiejskiej wraz z poczęstunkiem, a także niespodzianką w postaci DJ-a, który po części artystycznej umilił uczestnikom wieczór. Mieszkańcy, nie po raz pierwszy udowodnili, jak wspaniale potrafią się zorganizować i realizować swoje pomysły przy wsparciu kreatywnej Pani sołtys. Mojęciczanom gratulujemy inicjatywy, a babciom i dziadkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości