Reklama

Motocyklista „Na bani”

26/07/2018 18:56
Motocyklista "na bani" - 20 lipca około godz. 11.15 na ul. Poznańskiej, 25-letni mieszkaniec gminy Wołów kierował motorowerem. Zatrzymany przez patrol policji został poddany na badanie alkomatem. Był nietrzeźwy - informuje mł.asp. Piotr Andrusyna, p.o oficera prasowego KPP w Wołowie. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch, motocykl został zabrany lawetą na policyjny parking.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości