Reklama

Nagrody dla dolnobrzeskich nauczycieli

14/10/2022 13:50

Przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy i nauczyciele spotkali się w sali Kawiarnianej Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury.

Uroczyste spotkanie było okazją do złożenia życzeń, podziękowań i wręczenia Nagród Burmistrza Brzegu Dolnego wyróżniającym się dyrektorom i nauczycielom z gminnych placówek oświatowych.

Nagrody Burmistrza Brzegu Dolnego za osiągnięcia zawodowe otrzymały:

– Aleksandra Cholajda-Miłkowska – dyrektor w Liceum Ogólnokształcącym im. J.M. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym,

– Barbara Król – wicedyrektor w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brzegu Dolnym,

– Dorota Szubert – wicedyrektor w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Brzegu Dolnym,

Reklama

– Iwona Tłuczek – dyrektor w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Brzegu Dolnym,

– Joanna Romaniuk – nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym im. J.M. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym.

– Jolanta Fryga – dyrektor w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Brzegu Dolnym,

– Katarzyna Barylak – dyrektor w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Brzegu Dolnym,

– Marzena Gałka – nauczyciel w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brzegu Dolnym,

– Monika Nowak – wicedyrektor w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Brzegu Dolnym,

Reklama

– Renata Wójcikowska – dyrektor w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Brzegu Dolnym,

– Wioletta Biedrzycka – nauczyciel w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Brzegu Dolnym,

– Wioletta Solarewicz – nauczyciel w Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Brzegu Dolnym.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości