Reklama

Nagrody i gratulacje dla dolnobrzeskich nauczycieli

15/10/2021 12:22

Wyróżniającym się osiągnięciami zawodowymi pedagogom wręczono z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nagrody Burmistrza. Nagrodzeni zostali:

Jolanta Fryga – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Brzegu Dolnym,Małgorzata Sapun – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brzegu Dolnym,Anna Trębacka – wicedyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Brzegu Dolnym,Dagmara Głuszczyńska – wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Brzegu Dolnym,Aleksandra Charlęża-Gniewaszewska – nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Brzegu Dolnym,Kamila Jawiarczyk – wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. J.M. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym,Agnieszka Kustra – nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brzegu Dolnym,Anna Perekietka – nauczycielka w Liceum Ogólnokształcącym im. J.M. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym

źródło: Brzeg Dolny.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości