Wyróżniającym się osiągnięciami zawodowymi pedagogom wręczono z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nagrody Burmistrza. Nagrodzeni zostali:
Jolanta Fryga – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Brzegu Dolnym,Małgorzata Sapun – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Brzegu Dolnym,Anna Trębacka – wicedyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Brzegu Dolnym,Dagmara Głuszczyńska – wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Brzegu Dolnym,Aleksandra Charlęża-Gniewaszewska – nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Brzegu Dolnym,Kamila Jawiarczyk – wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. J.M. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym,Agnieszka Kustra – nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brzegu Dolnym,Anna Perekietka – nauczycielka w Liceum Ogólnokształcącym im. J.M. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym
Komentarze