Reklama

Najmłodsi z wizytą na komendzie

13/05/2018 12:27
Poznali pracę policjantów

Najmłodsi z wizytą na komendzie

30 przedszkolaków odwiedziło Komendę Powiatowej Policji w Wołowie. Najmłodsi mieszkańcy mieli okazję bliżej poznać pracę funkcjonariuszy. Podopieczni Niepublicznego Przedszkola "U Babci" wybrali się wraz z wychowawcami na ciekawą wycieczkę, której celem była KPP w Wołowie. Po komendzie maluchów oprowadzali funkcjonariusze Wydziału Prewencyjnego. Podczas spotkania z policjantami, dzieci miały okazję poznać tajniki pracy w Policji, dowiedzieć się, w jaki sposób dyżurny zarządza patrolami w mieście oraz zapoznać z systemem działania telefonów alarmowych. Największe zainteresowanie wzbudziły pojazdy służbowe. Każdy chętny mógł wsiąść do radiowozu, ponadto zaprezentowano wyposażenie policjantów, m.in. kaski, kamizelki i tarcze używane podczas działań zwartych. Wszystkie dzieci przypomniały sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości