Tym razem przeprowadziliśmy wykłady z zakresu ekologii w ramach II Pikniku Naukowego Dwójki organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie.
Najpierw przedstawiona została prezentacja multimedialna, w której uczniowie wzięli aktywny udział. Dotyczyła ona prawidłowej segregacji odpadów, ale także kompostowania czy też wszystkich niezbędnych informacji o PSZOK. Nie zabrakło także miejsca na ciekawostki ekologiczne, które zdecydowanie zaciekawiły odbiorców. Następnie przyszedł czas na rozwiązanie krzyżówki, w której do wygrania były torby na buty. Na sam koniec uczniowie otrzymali broszury edukacyjne, a także ekologiczne długopisy oraz słodki poczęstunek. Wykłady trwały aż 4 godziny, a w nich udział wzięli uczniowie z różnych klas szkoły podstawowej.
PGK Wołów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze