Reklama

Nowy banknot o nominale 20 zł.

02/09/2018 17:01

Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nowy banknot kolekcjonerski „Niepodległość” o wartości nominalnej 20 zł, upamiętniający 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegi banknot kolekcjonerski "Niepodległość" o wartości nominalnej 20 zł. Za projekt banknotu upamiętniającego 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, odpowiedzialna była Agnieszka Próchniak. Na nowym banknocie umieszczono wizerunek Józefa Piłsudskiego. Nowy banknot wyemitowano w nakładzie do 50 tys. sztuk. Można go kupić w cenie 75 zł w Oddziałach Okręgowych NBP.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości