Reklama

Nowy zarząd w dolnobrzeskim związku emerytów

24/03/2023 19:48

Podczas walnego zebrania delegatów i członków oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Brzegu Dolnym wybrano nowy zarząd.

W skład nowego zarządu weszło dziewięć osób:

1. Urszula Pietrzyk – przewodnicząca,

2. Zbigniew Drabik – wiceprzewodniczący,

3. Wiesława Bączek – sekretarz,

4. Maria Mikołajczak – skarbnik,

5. Halina Brudz-Tworek – członek,

6. Grażyna Gośniak – członek,

7. Janina Litwin – członek,

8. Barbara Macioła – członek,

9. Grażyna Tworek – członek.

 

źródło: UM w Brzegu Dolnym

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości