Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej dołączyło do pikniku osiedlowego organizowanego przez Wołowski Ośrodek Kultury.
Impreza odbyła się na placu zabaw przy ul. Kolejowej w Wołowie.
My jak zawsze zorganizowaliśmy mnóstwo konkursów i zabawa. Rozdaliśmy przy tym jeszcze więcej gadżetów i nagród takich jak torby na buty, ręczniki, gry edukacyjne o tematyce ekologicznej, a nawet klocki lego z motywem śmieciarki. Rozdaliśmy także ulotki informacyjne dla mieszkańców i mamy nadzieję, że od teraz każdy odpad trafi do odpowiedniego pojemnika - relacjonuje PGK.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze