Reklama

O ekologii na pikniku osiedlowym w Wołowie [ZDJECIA]

02/08/2022 11:22

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej dołączyło do pikniku osiedlowego organizowanego przez Wołowski Ośrodek Kultury.

Impreza odbyła się na placu zabaw przy ul. Kolejowej w Wołowie. 

My jak zawsze zorganizowaliśmy mnóstwo konkursów i zabawa. Rozdaliśmy przy tym jeszcze więcej gadżetów i nagród takich jak torby na buty, ręczniki, gry edukacyjne o tematyce ekologicznej, a nawet klocki lego z motywem śmieciarki. Rozdaliśmy także ulotki informacyjne dla mieszkańców i mamy nadzieję, że od teraz każdy odpad trafi do odpowiedniego pojemnika - relacjonuje PGK.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości