Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Wołowie
W Wołowskim Ośrodku Kultury trwają Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Za nami projekcje filmowe „Tarzan – ułan z Zawichostu” oraz „Bitwa pod Rząbcem”. O godz. 19.00 zespół muzyczny „Pozytywka’ rozpoczął etap koncertowy. Po występie zespołu „Pozytywka” na scenie zagościł zespół „Apokalipsa” – gospodarz koncertu.
Więcej informacji znajdziecie w Kurierze Gmin, oraz na eprasa.pl
[video width="640" height="368" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2018/03/video-1519935373.mp4"][/video]
Komentarze