Reklama

Oddział Miejski PTTK Rokita na Kaszubach.

15/07/2018 19:06
W dniach 28 czerwiec- 01 lipiec członkowie oddziału wybrali się na Kaszuby, gdzie zwiedzili Bytów, Kościerzynę, Kartuzy, Chmielno, Wdzydze Kiszewskie. Podczas podróży poznali wiele wspaniałych miejsc, między innymi Muzeum Zachodniokaszubskie w dawnym zamku krzyżackim, Centrum Edukacji i Promocji Regionu z repliką kaszubskiego dworu szlacheckiego, Domu Sybiraka czy bunkru tajnej organizacji Gryf Pomorski. Ciekawostką był Dom do Góry Nogami i przyglądanie się procesowi powstawania ceramiki. Uczestnicy wycieczki w browarze Kaszubska Korona mogli spróbować wielu gatunków piw. Szczegółowy opis wycieczki można przeczytać na stronie fb, gdzie znajduje się również ciekawa fotorelacja.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości