Reklama

"Oremus" już 15 lat na scenie (video)

19/11/2017 12:37
Dolnobrzeski chór "Oremus" świętował 15-lecie istnienia. Uroczystość zorganizowano w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury. Chórzyści zaśpiewali kilka utworów, a wszystkie występy nagradzano gromkimi brawami. Na scenie pojawiły się też dzieci i młodzież z sekcji wokalnej w DOK-u, które wyśpiewały życzenia jubilatom. Gościnnie wystąpił też chór "Radość". Poniżej znajdziecie materiały video z obchodów 15-lecia chóru "Oremus", a zdjęć szukajcie we wtorkowym wydaniu Kuriera.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości