Jak od kilku lat w całym kraju tak i od nie dawna w naszej okolicy, miasta naszego powiatu wraz z Brzegiem Dolnym postanowiły przyłączyć się do pochodu trzech króli. Uśmiechnięte dziecięce buzie maszerowały z kolędami i pastorałkami na ustach, poprzez ulice naszych miast by zademonstrować swoją radość ,tradycję, kulturę i religię
Tak prezentował się tegoroczny Orszak Trzech Króli w Brzegu Dolnym, zapraszamy do naszej galerii z tego wydarzenia :)