Reklama

Ostatnia sesja Rady Miejskiej tej kadencji za nami[ZDJĘCIA]

25/04/2024 11:03

W środę 24.04 odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej kadencji 18/24. Po zakończeniu wszystkich formalności i uznaniu uchwał odbyły się uroczyste wręczenie kwiatów i podarunków razem z podziękowaniami dla wszystkich zaangażowanych w rozwój gminy.

Przeminęła kadencja Rady Miejskiej trwająca od 2018 roku. Była ona przedłużona decyzją Sejmu RP z uwagi na wybory parlamentarne, które miały miejsce jesienią ubiegłego roku. To była najdłuższa kadencja samorządu i zakończyła się w środę 24.04. W jej trakcie po raz pierwszy wprowadzono obrady online przez pandemię.

Podczas posiedzenia Rady Miejskiej podejmowane były tematy remontów ulic oraz nocnych dyżurów aptek. Na pytania zadawane przez radnych odpowiadał Burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura. Gdy zakończyły się wszystkie formalności związane z rozwojem gminy, przewodniczący Rady Miejskiej Jan Tomków rozpoczął uroczystości związane z podziękowaniami. Upominki w postaci książek i kwiatów otrzymali wszyscy dotychczasowi radni, przedstawiciele sołectw oraz szereg osób, które miały swój wkład w rozwój Gminy Wołów. 

Reklama

Przypomnijmy - skład radnych Rady Miejskiej na początku kadencji 18/24 wyglądał następująco:

-  BUJACZ Zenon Stanisław

- JAGODZIŃSKA Barbara

- MOSIEK Marta Magdalena

- PASZKOWSKA Krystyna Jadwiga

- RACKA Grażyna

- STĘPIEŃ Robert Andrzej

- CIOŁEK Łukasz Tadeusz

- MALINOWSKI Marcin Hubert

- ŚWIĄTEK Emilia Barbara

- WYGODA Janusz

- ZYGOŃ Jan

- CZARNOWSKI Janusz

- CZARNY Paweł

- RUTOWICZ Waldemar

- RZESZOWSKI Krzysztof Kazimierz

- SZPAK Marian Grzegorz

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości