Reklama

Odbiór paczek w Biedronce?

15/05/2018 19:45
Według "Rzeczpospolitej" Biedronka będzie współpracować z duńską firmą SwipBox, która dostarczy automaty do odbioru paczek. Portugalski dyskont chce zaangażować do wspólnej działalności różne firmy logistyczne, m.in. DHL, FedEx i UPS. - W najbliższym czasie wraz z firmą Swipbox Polska rozpoczniemy test maszyn paczkowych. Sieć Biedronka udostępnia przestrzeń w sklepach wspomnianej spółce. Pierwsze urządzenia będą uruchomione na Śląsku, a stopniowo będziemy włączać kolejne lokalizacje. W sumie planujemy montaż urządzeń w około 300 sklepach na terenie całego kraju. Początkowo będziemy wdrażali maszyny wewnątrz placówek, jednak z czasem mogą się pojawić również na zewnątrz naszych sklepów. To rozwiązanie ma być kolejnym udogodnieniem dla naszych klientów, natomiast o jego przyszłości zdecydują wyniki testu. Nie wykluczamy współpracy z kolejnymi operatorami na rynku maszyn paczkowych ani też innej formy współpracy niż dzierżawa przestrzeni w sklepie - Jeronimo Martins. Czy doprowadzi to do otwartej biedronki w niedziele?

Sprostowanie

Nie jest prawdą, że właściciel sklepów „Biedronka” uruchamia sieć Paczkomatów. Wyraz „Paczkomat” stanowi znak towarowy słowny, na który Urząd Patentowy RP decyzją z dnia 18.02.2010 r. udzielił prawa ochronnego nr R.225679, w związku z czym prawo wyłącznego używania tego znaku towarowego dla oznaczania swoich usług przysługuje jedynie spółce Inpost S.A. oraz dwóm innym powiązanym z nią spółkom należącym do grupy kapitałowej Integer.pl S.A.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości