Nasz Czytelnik przesłał do redakcji zdjęcie dymu, który widać było z Krzywego Wołowa. Jak się dowiedzieliśmy od naszych strażaków - Paliło się ściernisko w Uskorzu Wielkim. Sytuacja została już opanowana - uspokaja mł. bryg. Paweł Gibek, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Wołowie. Do pożaru doszło po godz. 14.00, 25 lipca 2019 roku. Wideo z miejsca zdarzenia: [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/07/video-1564059077.mp4"][/video] [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/07/video-1564058970.mp4"][/video]
Komentarze