W Wołowskim Ośrodku Kultury odbyła się część artystyczna z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości. Całą oprawę przygotował Zespół Szkół Publicznych Lubiąż.
Podczas uroczystości uczniowie oraz zaproszeni goście mieli okazję poczuć atmosferę i przenieść się do wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku. Recytowane wiersze i śpiewane pieśni patriotyczne wprowadziły gości w głębię uczuć i rozterek bohaterów, którzy walczyli o wolność Ojczyzny. A już jutro, w poniedziałek w Wołowie odbędą się uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Rozpocznie je msza święta, a potem uroczystości przeniosą się pod pomnik.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze