Piknik odbędzie się 15 sierpnia, a rozpocznie go msza św. dziękczynna za tegoroczne plony. W programie także m.in. gry, zabawy i animacje dla dzieci, malowanie twarzy i balony, warsztaty pszczelarskie i biesiada. Organizatorzy serdecznie do udziału w wydarzeniu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze