10 sierpnia w Tarchalicach odbył się Piknik Rodzinny.
Sołtys wraz z Radą Sołecką przygotowali wiele atrakcji. Uczestnicy mogli skorzystać z darmowych dmuchańców, malowania twarzy, baniek mydlanych czy tatuaży.
W programie zaplanowano również występ grupy cyrkowej "Arena", pokaz straży pożarnej z OSP w Orzeszkowie oraz loterię fantową.
Na przybyłych gości czekały również liczne stoiska, m.in. z pajdą chleba ze smalcem, bigos, domowe ciasta, wata cukrowa oraz kozie sery z Parku Krajobrazowego Doliny Jezierzycy.
Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas w tym wyjątkowym dniu!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze