Reklama

Plantacja konopi indyjskich w lesie!

14/09/2018 18:30

Plantacja konopi indyjskich w lesie

Policjanci z Komendy Powiatowej w Wołowie zlikwidowali kolejną plantację konopi indyjskich. Trwa wyjaśnianie okoliczności i dalszego przeznaczenia środków hodowanych środków odurzających. Za prowadzenie uprawy grozić może kara do 3 lat pozbawienia wolności. Tym razem sadzonki rosły w lesie, na terenie gminy Wołów. Funkcjonariusze po otrzymaniu informacji, sprawdzili teren i...

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl/news/kurier-gmin

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości