Reklama

Plener malarski i występy kataryniarza

22/08/2023 08:24

W ogrodach pałacowych Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury w dniach 12-13 sierpnia odbył się plener malarski „Na szlakach naszych marzeń”. 

Korzystając z pięknej pogody pasjonaci sztuki tworzyli prace, które można było później obejrzeć na wystawie poplenerowej. Dodatkowo w pierwszym dniu pleneru przy stawie w Parku Miejskim występował wędrowny kataryniarz Tadziu. 
Instrument należał do dziadka pana Tadeusza, następnie przez wiele lat katarynka przeleżała się na strychu przez co wymagała renowacji. Teraz nadal może cieszyć swoim wyjątkowym dźwiękiem.

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości