Dolnobrzeski magistrat poinformował o awarii.
Urzad Miejski w Brzegu Dolnym poinformował o awarii.
- Z powodu awarii sieci wodociągowej we wtorek, w godz. 12.45-15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody we wsi Radecz - poinformował Urząd Miejski w Brzegu Dolym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze