Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Brzegu Dolnym była okazją do podziękowania Jolancie Frydze, ustępującej ze stanowiska dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1. - Wyrazy uznania za trud i serce włożone w rozwój szkoły złożył burmistrz Paweł Pirek. W imieniu dolnobrzeskiego samorządu podziękował Pani Jolancie za wieloletnie pełnienie odpowiedzialnych funkcji wicedyrektora i dyrektora - informuje dolnobrzeski magistrat.
źródło: UM Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze