Reklama

Podziękowania dla Stanisławy Gibek

15/03/2025 11:44

Burmistrz Dariusz Chmura poinformował i miłej wizycie i spotkaniu.

- Stanisława Gibek przez lata służyła społeczeństwu gminy Wołów. Kierując Związkiem Harcerstwa Polskiego, pracując w PGK Wołów, Urzędzie Miejskim, Wołowskim Ośrodku Kultury dała się poznać jako niezwykle profesjonalna, zaangażowana i ciepła osoba - napisał burmistrz Wołowa w mediach społecznościowych. - Wychowała kilka pokoleń młodzieży, dla których zawsze była drogowskazem.(...) Nasza współpraca zaczęła się jeszcze zanim zostałem burmistrzem. Jej empatia i serce ukształtowały wiele projektów społecznych, a dryg i dyscyplina pracy znacząco ułatwiła nam początki naszej pracy w samorządzie.

Pani Stanisława przeszła na zasłużoną emeryturę. - Za wkład w prace na rzecz naszej społeczności, wychowywanie pokoleń dzieci i młodzieży, zaangażowanie i postawę przekazałem na jej ręce flagę naszego miasta i pamiątkowego woła - napisał burmistrz. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości