Reklama

Pojedziemy obwodnicą już za 5 miesięcy!

10/08/2018 18:38
Pojedziemy obwodnicą już za 5 miesięcy Budowa obwodnicy Brzegu Dolnego trwa. Obecnie utrudnienia w ruchu są na odcinku tuż za Brzegiem Dolnym a przed wsią Radecz. Na wymienionym odcinku jezdni jest zamknięty jeden pas ruchu, ruch kierowany jest światłem. Za kilka dni, aktualnie zamknięty pas zostanie oddany do użytku, a zostanie "unieruchomiony" drugi. Takie etapy pozwalają na dość komfortowe poruszanie się podczas budowy ronda, będącego częścią obwodnicy. Postawione światła zezwalają na dość płynną jazdę. Z kolei od strony ul. Naborowskiej szykowane jest postawienie ekranów dźwiękoszczelnych.  A na wiadukcie prace brukarskie. Zaawansowanie prac przy całej inwestycji wynosi około osiemdziesiąt procent. Oddanie jej planowane jest na połowę grudnia. Termin zakończenia prac, przewidziany jest na połowę grudnia. Obwodnicę buduje firma Berger Bau od 2016 roku. Koszt to...

Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl/news/kurier-gmin

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości