Dolnobrzeski Ośrodek Kultury organizuje wernisaż malarstwa Alicji Idzik zatytułowany Moje widzenie świata . Wystawa odbędzie się jutro o godz. 17 w galerii DOK-u przy ul. Zwycięstwa. Szczegóły na plakacie.