Reklama

Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpiecznej drodze do szkoły

13/09/2022 14:22

Dolnobrzescy dzielnicowi, w ramach działań „Bezpieczna Droga do Szkoły” spotkali się z dziećmi ze szkoły Podstawowej w Godzięcinie oraz Szkoły Podstawowej w Pogalewie Wielkim.

W miniony poniedziałek w trakcie dolnobrzescy dzielnicowi przeprowadzili spotkania profilaktyczne z uczniami szkół podstawowych w Pogalewie Wielkim i Godzięcinie. W trakcie spotkań funkcjonariusze poruszali przede wszystkim tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznego poruszania się do i ze szkoły.

Nie były to jednak jedyne kwestie poruszone w trakcie prelekcji. Dzieci nabyły również wiedzę na temat cyberzagrożeń, zjawiska hejtu oraz handlu ludźmi. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości