Dolnobrzescy dzielnicowi, w ramach działań „Bezpieczna Droga do Szkoły” spotkali się z dziećmi ze szkoły Podstawowej w Godzięcinie oraz Szkoły Podstawowej w Pogalewie Wielkim.
W miniony poniedziałek w trakcie dolnobrzescy dzielnicowi przeprowadzili spotkania profilaktyczne z uczniami szkół podstawowych w Pogalewie Wielkim i Godzięcinie. W trakcie spotkań funkcjonariusze poruszali przede wszystkim tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznego poruszania się do i ze szkoły.
Nie były to jednak jedyne kwestie poruszone w trakcie prelekcji. Dzieci nabyły również wiedzę na temat cyberzagrożeń, zjawiska hejtu oraz handlu ludźmi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze