Dolnobrzeżanka szybko pożałowała wpuszczenia do swojego mieszkania obcych osób.
Kobieta wpuściła do mieszkania trzy osoby, które prosiły o schronienie, bo na dworze padał mocno deszcz. Ta zaufała im, jednak oni wykorzystując jej dobroć, okradli ją. Zabrali jej złotą obrączkę i telefon komórkowy. Kiedy ta zorientowała się, powiadomiła policję. Mundurowi szybko ustalili tożsamość złodziei zatrzymując ich. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.
Pełna gazeta w telefonie i na komputerze:
Komentarze