Poniżej znajdziecie materiały video z wczorajszego III Biegu w Naturze, który zorganizowano w Tarchalicach. Później świętowano wspólnie Dzień Leśnika. Relacji z wydarzenia szukajcie we wtorkowym wydaniu Kuriera Gmin.