Reklama

Porządek i narkotyki.

17/03/2018 19:24

Porządek i narkotyki.

Policjanci prowadzili działania prewencyjne "Porządek i Narkotyki".  W ramach akcji kontrolowali okolice lokali gastronomicznych, sklepów monopolowych, parków miejskich. Sprawdzali też miejsca, w których najczęściej dochodzi do spożywania alkoholu, zaśmiecania, zażywania narkotyków czy dewastacji mienia. Policjanci zwracali również uwagę na uczestników ruchu drogowego, a w szczególności pieszych i rowerzystów. Zatrzymano 5 nietrzeźwych rowerzystów i aż 11 sprawców wykroczeń. 10 z nich otrzymało mandaty karne, a 1 osobę pouczono. 36- letnia mieszkanka powiatu wołowskiego miała przy sobie narkotyki.

Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości