Reklama

Pożar samochodu w Brzegu Dolnym i Wołowie! [ZDJĘCIA!]

14/02/2018 21:30
Gorący tydzień w powiecie!

Płonęły auta. Jedno w Brzegu Dolnym, drugie w Wołowie.

W Wołowie, auto spłonęło doszczętnie. Ogień był tak duży, że zagrażał stojącemu niedaleko domowi. W Brzegu Dolnym strażacy z policją musieli zablokować drogę. W niedzielę, po godz. 15. 36 kierowca samochodu osobowego Opel Vectra jadąc z Brzegu Dolnego w stronę Radecza stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do lasu. Uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że zapaliła się komora silnika. Wezwano pogotowie ratunkowe, policję i straż pożarną. Ruch na tej trasie był wstrzymany. Jak powiedział nam st. kpt Paweł Gibek z PSP Wołów, strażacy ugasili pożar. Na miejscu działały 2 zastępy PSP Wołów, OSP Brzeg Dolny. To nie jedyne płonące auto na naszym terenie. Strażacy, w nocy 9 lutego,  o godz. 22.06, uczestniczyli w gaszeniu pożaru w Wołowie. Na Alejach Obrońców Lwowa spłonął w całości Seat Toledo. Ogień był tak duży, że zagrażał przeniesieniem się na stojący w pobliżu dom i garaż. 9 lutego, o godz. 15.54 wezwano z kolei strażaków do Daewoo Tico, które dachowało w Węgrzcach. Tutaj działały 3 zastępy PSP Wołów, OSP Wińsko, policja i pogotowie ratunkowe. Więcej zdjęć i informacji na ten temat znajdziecie w Kurierze Gmin, oraz na eprasa.pl      
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości