Reklama

Pożegnaliśmy dyrektora z Wołowa

22/05/2018 16:32

Pożegnanie dyrektora z Wołowa 

Śp. Eugeniusz Czerepok (1942 - 2018) dyrektor, wychowawca wielu pokoleń, wspaniały profesor i przyjaciel. Dobry człowiek. Mieszkańcy z głębokim żalem przyjęli wiadomość o śmierci jednego z najlepszych dyrektorów, jakich miało Liceum im. Mikołaja Kopernika w Wołowie. Wieloletni pracownik szkoły, dyrektor w latach 1984-2006, oddany swoim uczniom i temu, co robił. Zarówno prywatnie, jak w miejscu pracy, wzbudzał sympatię.

Więcej informacji znajdziecie na łamach gazety Kurier Gmin! Oraz na eprasa.pl

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości