Lato dobiega końca, ale Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Wińsku nie pozwoli, by odeszło bez radosnego pożegnania! Już w najbliższą sobotę GOSRiT zaprasza wszystkich mieszkańców i gości na wyjątkowe wydarzenie – „Pożegnanie Lata na Sportowo nad Zalewem Słup”!
Uroczyste otwarcie nowej infrastruktury rekreacyjnej nad zalewem,
Turniej piłki siatkowej dla wszystkich chętnych (zarówno drużyn zorganizowanych, jak i spontanicznych!),
Gry i zabawy ruchowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
Wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek,
Mnóstwo uśmiechu, sportowej energii i integracyjnej atmosfery!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze