Robotnicy na dobre rozgościli się w budynku wołowskiego dworca. Na czas remontu przeniesiono kasy. Mieszkańcy nie wejdą już ani do starej poczekalni, ani nie kupią biletu w starej kasie. Parkingiem na 40 miejsc dla samochodów osobowych możemy cieszyć się już od września ubiegłego roku, cieszy oko również nowa nawierzchnia w okolicach dworca PKP i wiata przystankowa Gdzie ta kasa i poczekalnia? Czytaj dalej na eprasa.pl i w tygodniku kurier gmin