Reklama

Przed nami półfinał!

25/10/2017 10:05
W tym tygodniu ostatni raz publikujemy wszystkich kandydatów w naszym plebiscycie. Do półfinału przejdą pupile, którzy uzyskają minimum 10 głosów. To ostatnia szansa, żeby zwiększyć szanse na wygraną. Spośród 88 kandydatów do tytułu Mój Pupil 2017, zostaną tylko najlepsi. W kolejnym wydaniu opublikujemy tych, którzy będą mieć na koncie minimum 10 głosów. Głosowanie półfinałowe zamykamy w piątek o godz. 12. Na kandydatów można głosować do 30 listopada. Głosowanie kończy się tego dnia o godzinie 12.00. Zwycięzcę ogłosimy 5 grudnia  na łamach naszego tygodnika. Na pupila i jego właściciela, który otrzyma największą liczbę głosów, czeka nagroda w postaci sesji zdjęciowej w salonie fotograficznym Foto Szery w Wołowie. Jak głosować? Głosować można za pomocą SMS-ów. Jeden SMS to jeden głos oddany na kandydata. SMS-a należy wysyłać pod numer 7248 w treści wpisując X.pupil (X oznacza numer kandydata/kandydatki). Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT. Regulamin konkursu dostępny jest na www.kuriergmin.pl Zobacz ile Twój pupil ma głosów!    
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości